صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در سایت ها و وبلاگ ها >

  
تاریخ درج مطلب: 30 آبان 89
 

پایگاه تخصصی حوزه: نرم افزار «پیشوای عدالت»، گنجینه ای ارزشمند درباره امیرالمؤمنین(ع)

 

نرم افزار چند رسانه ای «پیشوای عدالت» گنجینه ای نوشتاری، شنیداری و دیداری درباره وجود حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) در مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید شده است.

منبع خبر: www.iqna.ir

«محمد خراسانی زاده»، مدیر مؤسسه «هنر ناب اسلامی»، در معرفی نرم افزار چندرسانه ای «پیشوای عدالت» اظهار کرد: این نرم افزار به صورت تخصصی به وجود امام علی(ع) است که نسخه نخست این محصول به مناسبت عید سعید غدیر خم در آذرماه سال نوآوری و شکوفایی و نسخه 1.1 این نرم افزار در تیرماه سال گذشته به مناسبت میلاد آن حضرت علی(ع) و نسخه 1.2 آن با تغییرات و تکمیلات بسیار نسبت به نسخ پیشین به مناسبت عید سعید غدیر خم ارائه شده است.

خراسانی زاده بیان کرد: این نرم افزار شامل بخش های زندگی نامه، فضائل و مناقب، دانشنامه، متن کامل نهج البلاغه و خطبه غدیریه، ولایت و غدیر، بانک مقالات، تماشاخانه، بانک صوت درباره امام علی(ع)، هدایای ناب است.

مدیر مؤسسه «هنر ناب اسلامی» تصریح کرد: بخش زندگی نامه شامل 13 بخش درباره مراحل گوناگون زندگی امیرالمؤمنین علی(ع) از ولادت تا شهادت آن حضرت(ع) است. دانشنامه این نرم افزار، شامل متن کامل دوازده جلد کتاب دانشنامه امام علی(ع) نوشته آیت الله محمد محمدی ری شهری است.

خراسانی زاده درباره بخش فضائل و مناقب گفت: این بخش شامل 11 قسمت درباره ویژگی ها و فضائل امام علی(ع) است که اشعاری در وصف آن حضرت(ع) در این بخش گنجانده شده است. در بخش ولایت و غدیر، 13 بخش درباره ابعاد مختلف واقعه مبارک غدیر خم و ولایت گنجانده شده است، علاوه بر آن در این نرم افزار متن کامل نهج البلاغه به تفکیک خطبه ها، نامه ها و کلمات قصار با ترجمه آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی و نیز متن کامل خطبه غدیریه گنجانده شده است.

مدیر مؤسسه «هنر ناب اسلامی» بیان کرد: بانک مقالات این نرم افزار شامل 9 مقاله برگزیده در موضوعات مختلف مرتبط با امیرالمؤمنین(ع) است و در بخش تماشاخانه شامل 7 نماهنگ بازنمایی واقعه غدیر خم، مستند محل واقعه تاریخی غدیر، معجزه ای از امام علی(ع)، نماهنگ «علی عالی» با صدای ملاباسم کربلایی، نماهنگ «ای کاروان» با صدای علیرضا عصار و محمد اصفهانی، نماهنگ «حیدر امامی» با صدای نزار القطری به زبان عربی و شرح غدیر با لهجه ای کودکانه قابل دسترسی برای کاربران است.

وی درباره بخش حکایات تصویری این نرم افزار توضیح داد: شامل 7 داستان از زندگی امام اول شیعیان به صورت نیمه متحرک است که در قالب فلش در نرم افزار پیشوای ولایت قابل مشاهده است.

خراسانی با اشاره به بانک صوتی این نرم افزار گفت: این بخش شامل متن شنیداری خطبه پیامبر(ص) در روز غدیر شامل 11 قطعه و بیش از 100 دقیقه، سخنرانی پیرامون امیرالمؤمنین(ع) شامل 6 قطعه و بیش از 55 دقیقه، شعرخوانی در وصف پیشوای عدالت (شامل 6 قطعه و بیش از 65 دقیقه، مدیحه سرایی در جشن عید غدیر شامل 13 قطعه و بیش از 60 دقیقه، مدیحه سرایی در میلاد مولود کعبه شامل 30 قطعه و بیش از 75 دقیقه و جمعا شامل بیش از 360 دقیقه صوت است.

وی بخش عکس این نرم افزار را شامل 9 تصویر قدیمی از نجف اشرف، 35 تصویر از نماهای حرم شریف علوی و 9 تصویر از ضریح مطهر امام علی(ع) معرفی کرد و اظهار کرد: بخش هدایای ناب این نرم افزار شامل 3 نرم افزار موبایل، کتاب موبایل، چهل طرح گرافیکی، محافظ صفحه نمایش، پیامک های عید غدیر، مسابقه غدیریه در قالب فلش و 25 صلوات با لحن های مختلف برای آهنگ زنگ موبایل است.

مدیر مؤسسه «هنر ناب اسلامی» تصریح کرد: در بخش درباره ما به معرفی نرم افزار «پیشوای ولایت» و برتری های نسخه 1.2 نسبت به نسخ پیشین و نیز معرفی مؤسسه هنر ناب اسلامی پرداخته شده است.

وی درباری مزیت این نرم افزار تأکید کرد: کلیه نماهنگ های این محصول قابلیت پخش در دستگاه های VCD را دارا است و همچنین کلیه بخش های شنیداری آن در دستگاه های پخش mp3 قابل اجرا بوده و متون این نرم افزار نیز قابل دسترسی و برداشت است. علاقه مندان می توانند برای تهیه این نرم افزار به سایت مؤسسه هنر ناب اسلامی مراجعه کنند یا با شماره 09127908987 تماس حاصل کنند.

 

اخبار و مطالب مرتبط با نرم افزار چندرسانه ای «پیشوای عدالت»

تصویر

عنوان مطلب

تاریخ درج

   معرفی نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » - نسخه 1.3

----

    دیگر رسانه ها/ فاطر24: معرفی نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » - نسخه 1.3

14 مهر 1393

    نسخه 1.3 نرم افزار « پیشوای عدالت» تولید و عرضه شد

8 آبان 91

   در دیگر رسانه ها ؛ پایگاه تخصصی حوزه: آشنایی با نرم افزار « پیشوای عدالت »

30 آبان 89

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: نرم‌افزار «پيشوای عدالت»، گنجينه‌ای ارزشمند درباره اميرالمؤمنين(ع)

25 آبان 89

   به مناسبت عید سعید غدیر خم ؛ نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » آماده تولید با نام و نشان سازمان ها

18 آبان 89

   مدیر مسئول مؤسسه هنر ناب اسلامی با حضور در شبکه قرآن و معارف سیما ، در برنامه اناردانه به معرفی مؤسسه و نرم افزار پیشوای عدالت پرداخت + لینک دانلود فیلم

2 آبان 89

   29 مهر 89 در شبکه قرآن سیما صورت می گیرد: معرفی نرم افزار « پیشوای عدالت » در برنامه اناردانه

29 مهر 89

   تولید بیش از 7500 نسخه از نرم افزار پیشوای عدالت در سراسر کشور برای عید غدیر سال 88

16 آذر 88

   تولید نسخه 1.2 از نرم افزار پیشوای عدالت به مناسبت عید غدیر

3 آذر 88


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.