صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در مطبوعات و نشریات >

  
تاریخ درج مطلب: 15 تیر 1390
 

به همت مؤسسه هنر ناب اسلامي؛ نرم‌افزار "پيشواي رضايت" درباره امام رضا(ع) توليد مي‌شود

 

روزنامه اعتدال - دوشنبه, 13 تیر 1390 - شماره 1877 - صفحه 10

نرم‌افزار چندرسانه‌اي "پيشواي رضايت"، شامل گنجينه‌اي نوشتاري، شنيداري و ديداري درباره شخصيت حضرت ثامن‌الحجج امام رضا(ع)، در مؤسسه هنر ناب اسلامي توليد مي‌شود.

"محمد خراساني‌زاده"، مدير مؤسسه "هنر ناب اسلامي"، در گفت‌و‌گو با ايكنا از توليد نرم‌افزار چندرسانه‌اي "پيشواي رضايت" با امكانات و قابليت‌هاي ويژه، به عنوان گنجينه كامل نوشتاري، شنيداري و ديداري درباره شخصيت و سيره حضرت ثامن‌الحجج امام علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع)، به همت كارشناسان اين مؤسسه خبر داد.

وي در معرفي كليات بخش‌هاي اين نرم‌افزار در دست توليد گفت: بخش‌هاي سيره و زندگي‌نامه امام رضا(ع) و فضائل و ويژگي‌هاي آن حضرت(ع) از جمله بخش‌هاي اين نرم‌افزار هستند كه مطالب و محتويات آن‌ها در قالب متن ارائه مي‌شود؛ همچنين در اين بخش‌ها چند قسمت تخصصي درباره امام رضا(ع) گنجانده خواهد شد.

وي اظهار كرد: در اين دو بخش موضوعاتي مانند ماجراي ولادت، مراحـل و ابعـاد گونـاگون زنـدگي، مناقب و فضائل حضـرت(ع) و ديدگاه‌هاي مختلف در اين زمينه، سيره علمي و عملي ايشان، سخنان و آموزه‌هاي آن حضرت(ع)، ماجراي ولايتعهدي، شهادت مظلومانه ايشان و بانك مقالات برگزيده در موضوعات مختلف مرتبط با حضرت ثامن‌الحجج(ع) و موضوعات متنوع ديگر مورد بررسي و تحليل قرار مي‌گيرد.

مدير مؤسسه "هنر ناب اسلامي" بيان كرد: "تماشاخانه" شامل مجموعه فيلم‌ها و نماهنگ‌هاي مربوط به امام رضا(ع) و "حكايات تصويري" شامل مجموعه 10 داستان‌ نيمه‌متحرك در قالب فايل فلش، از ديگر بخش‌هاي اين نرم‌افزار فاخر چندرسانه‌اي محسوب مي‌شوند.

خراساني‌زاده در ادامه معرفي بخش ديگري از كليات عناوين بخش‌هاي اين نرم‌افزار ادامه داد: "شنيدني‌ها" شامل سخنراني‌ها، زندگي‌نامه صوتي، داستان، زيارت‌نامه، مدح‌خواني، مولودي و عزاداراي و "مشهد در قاب" (مشهد در كادر) شامل تصاوير و عكس‌هاي گوناگون از حرم مطهر آن حضرت(ع)، عناوين بخش‌هاي ديگري از اين نرم‌افزار را تشكيل مي‌دهند.

وي همچنين "هداياي ناب" شامل والپيپرها، محافظ‌هاي صفحه نمايش، نرم‌افزارهاي ويژه تلفن همراه مانند زنگ‌هاي موبايل و متون تصويري ويژه تلفن همراه و "درباره ما"(در قالب متن) شامل معرفي نرم‌افزار و امكانات و قابليت‌هاي آن و آشنايي با مؤسسه هنر ناب اسلامي را از ديگر بخش‌هاي اين نرم‌افزار معرفي كرد.

مدير مؤسسه "هنر ناب اسلامي" در بيان برخي از قابليت‌هاي ويژه نرم‌افزار "پيشواي رضايت" عنوان كرد: اين نرم‌افزار پس از نسخه دوم نرم‌افزار "پيشواي صداقت"، دومين محصول مؤسسه هنر ناب اسلامي است كه از امكان و قابليت جستجو برخوردار است.

خراساني‌زاده اضافه كرد: همچنين فونت ويژه خود محصول بدون نياز به نصب در اين نرم‌افزار تعبيه شده است؛ همچنين با توجه به فراگير شدن نمايشگرهاي بزرگ در ميان مردم ابعاد صفحه در اين نرم‌افزار بزرگ‌تر شده و در اندازه (768*1024) ارائه شده است.

وي در پايان با بيان اين‌كه احتمالاً بخش‌ها و افزونه‌هاي جديدي به نرم‌افزار "پيشواي رضايت" افزوده خواهد شد، پيش‌بيني كرد كه اين محصول در نيمه مهرماه سال جاري، هم‌زمان با ايام ميلاد حضرت امام رضا(ع) رونمايي شود و در اختيار علاقه‌مندان قرار گيرد.

این خبر را در منبع اصلی (وب سایت روزنامه اعتدال) ببینید.

نسخه PDF این مطلب در روزنامه اعتدال را ببینید.

این خبر را در خبرگزاری ایکنا ببینید.

 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.