صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در خبرگزاری های آنلاین >

  
تاریخ درج مطلب: 30 آبان 89
 

خبرگزاری ایکنا: آشنايی با مؤسسه فرهنگی ديجيتال هنر ناب اسلامی

 

گروه فضای مجازی: مؤسسه فرهنگی ديجيتال «هنر ناب اسلامی» مجموعه‌ای خصوصی و متشكل از جوانان متعهد و متخصصی است كه در موضوعات «معارف اهل بيت (ع)»، «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» در قالب رسانه‌های ديجيتال به نشر و ترويج فرهنگ و هنر اسلامی مشغول به فعاليت است.

«محمد خراسانی‌زاده»، مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) به معرفی اين مؤسسه پرداخت و اظهار كرد: اين مؤسسه فعاليت خود را از سال 1387 با عنوان «گروه طراحی هنر ناب» آغاز كرد و در مهرماه 1388 به عنوان يكی از نخستين مؤسسات فرهنگی ديجيتال، مجوز نشر ديجيتال را از مركز توسعه فناوری و رسانه‌های ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دريافت كرد.

وی در تبيين اهداف مؤسسه هنر ناب اسلامی بيان كرد: اين مؤسسه با هدف اشاعه فرهنگ و هنر ناب اسلامی خدمات گوناگونی را به انقلاب اسلامی ايران تقديم كرده و می‌نمايد كه از جمله آن‌ها می‌توان به توليد نرم‌افزارهای دينی و انقلابی متعدد اشاره كرد.

وی در معرفی توليدات دينی اين مؤسسه تصريح كرد: از جمله نرم‌افزارهای توليدی در اين مؤسسه می‌توان به نرم‌افزار‌های «پيشوای پيامبران» در مورد پيامبر گرامی اسلام(ص)، «پيشوای عدالت» درباره امام علی (ع)، «پيشوای شهادت» درباره امام حسين (ع)، «پيشوای صداقت» درباره امام صادق(ع) و «پيشوای اكنون» درباره امام زمان (عج) اشاره كرد.

وی اضافه كرد: نرم‌افزارهای «پيشوايان مهربان» درباره چهارده معصوم(ع)،«امر و نهی‌های آسمانی»، «انقلابی‌ها»، «مردمان دين سالار»، «دولت اسلامی»، از ديگر توليدات نرم‌افزارهای دينی و انقلابی مؤسسه هنر ناب اسلامی است.

خراسانی‌زاده تصريح كرد: اين مؤسسه از توانمندی‌های مخاطبان و علاقه‌مندان خود بهره می‌گيرد؛ رايانامه info@HonareNab.ir جهت ارتباط مخاطبان تعبيه شده است. علاقه‌مندان همچنين می‌توانند نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود را از سامانه پيامكی 30001364 با مؤسسه «هنر ناب اسلامی» در ميان بگذارند.

مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی»، درباره كسب رتبه‌ها و افتخارات اين مؤسسه بيان كرد: اين مؤسسه توانسته است در طول فعاليت‌های خود رتبه‌ها و افتخارات بسياری را به دست بياورد كه از جمله آن‌ها می‌توان به رتبه سوم سومين جشنواره رسانه‌های ديجيتال در سال گذشته، رتبه سوم چهارمين جشنواره رسانه‌های ديجيتال در سال در سال جاری، لوح ويژه فناوری و نوآوری در سومين جشنواره رسانه‌های ديجيتال، رتبه دوم اولين دوره مسابقات ملی رسانه‌های عاشورايی و... اشاره كرد.

برای مشاهده سايت مؤسسه هنر ناب اسلامی اينجا كليك كنيد!

 

مطالب مرتبط ؛ آشنایی با مؤسسه هنر ناب اسلامی

آشنایی با مؤسسه فرهنگی دیجیتال « هنر ناب اسلامی »

پروانه مؤسسه فرهنگی دیجیتال هنر ناب اسلامی

 مهم ترین رتبه ها و افتخارات مؤسسه هنر ناب اسلامی

آخرین اخبار مؤسسه هنر ناب اسلامی

در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: آشنايی با مؤسسه فرهنگی ديجيتال هنر ناب اسلامی

ثبت رسمی « مؤسسه هنر ناب اسلامی » در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری

 سامانه نشر فرهنگ ؛ راهکاری برای فرهنگ سازی در سازمان ها و نهادها

 مؤسسه هنر ناب اسلامی در دیگر رسانه ها

حضور مؤسسه در نمایشگاه ها

 ارائه خدمات نشر دیجیتال توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی به عنوان یکی از معدود ناشرین فعال دارای مجوز رسمی

دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری رسا: مدیر مسؤول موسسه هنر ناب اسلامی: موسسات فرهنگی دیجیتال باید جای خود را در بین مردم بازکنند

معرفی مفصل فعالیت های مؤسسه هنر ناب اسلامی در مصاحبه با سایت شبکه جوانان رضوی (شجر)

پروانه نشر دیجیتال مؤسسه هنر ناب اسلامی برای سومین بار تمدید شد.

 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.