صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در خبرگزاری های آنلاین >

  
تاریخ درج مطلب: 25 آبان 89
 

خبرگزاری ایکنا: نرم‌افزار «پيشوای عدالت»، گنجينه‌ای ارزشمند درباره اميرالمؤمنين(ع)

 

گروه فضای مجازی: نرم‌افزار چند رسانه‌ای «پيشوای عدالت» گنجينه‌ای نوشتاری، شنيداری و ديداری درباره وجود حضرت اميرالمؤمنين علی(ع) در مؤسسه هنر ناب اسلامی توليد شده است.

«محمد خراسانی‌زاده»، مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی ايران (ايکنا)، در معرفی نرم‌افزار چندرسانه‌ای «پيشوای عدالت» اظهار کرد: اين نرم‌افزار به صورت تخصصی پیرامون وجود مبارک امام علی(ع) تولید شده است که نسخه نخست اين محصول به مناسبت عيد سعيد غدير خم در آذرماه سال نوآوری و شکوفايی و نسخه 1.1 اين نرم‌افزار در تيرماه سال گذشته به مناسبت ميلاد آن حضرت علی (ع) و نسخه 1.2 آن با تغييرات و تکميلات بسيار نسبت به نسخ پيشين به مناسبت عيد سعيد غدير خم ارائه شده است.

خراسانی‌زاده بيان کرد: اين نرم‌افزار شامل بخش‌های زندگی‌نامه، فضائل و مناقب، دانشنامه، متن کامل نهج‌البلاغه و خطبه غديريه، ولايت و غدير، بانک مقالات، تماشاخانه، بانک صوت درباره امام علی(ع)، هدايای ناب است.

مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» تصريح کرد: بخش زندگی‌نامه شامل 13 بخش درباره مراحل گوناگون زندگی اميرالمؤمنين علی(ع) از ولادت تا شهادت آن حضرت(ع) است. دانشنامه اين نرم‌افزار، شامل متن کامل دوازده جلد کتاب دانشنامه امام علی(ع) نوشته آيت‌الله محمد محمدى رى‌شهرى است.

خراسانی‌زاده درباره بخش فضائل و مناقب گفت: اين بخش شامل 11 قسمت درباره ويژگی‌ها و فضائل امام علی(ع) است و اشعاری در وصف آن حضرت(ع) در اين بخش گنجانده شده است. در بخش ولايت و غدير، 13 بخـش درباره ابعاد مختلف واقعه مبارک غدير خم و ولايت گنجانده شده است، علاوه بر آن در اين نرم‌افزار متن کامل نهج‌البلاغه به تفکيک خطبه‌ها، نامه‌ها و کلمات قصار با ترجمه آيت‌الله ‌العظمی ناصر مکارم شيرازی و نيز متن کامل خطبه غديريه گنجانده شده است.

مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» بيان کرد: بانک مقالات اين نرم‌افزار شامل 9 مقاله برگزيده در موضوعات مختلف مرتبط با اميرالمؤمنين(ع) است و در بخش تماشاخانه شامل 7 نماهنگ بازنمايی واقعه غدير خم، مستند محل واقعه تاريخی غدير، معجزه‌ای از امام علی(ع)، نماهنگ «علی عالی» با صدای ملاباسم کربلايی، نماهنگ «ای کاروان» با صدای عليرضا عصار و محمد اصفهانی، نماهنگ «حيدر امامی» با صدای نزار القطری به زبان عربی و شرح غدير با لهجه‌ای کودکانه قابل دسترسی برای کاربران است.

وی درباره بخش حکايات تصويری اين نرم‌افزار توضيح داد: شامل 7 داستان از زندگی امام اول شيعيان به صورت نيمه متحرک است که در قالب فلش در نرم‌افزار پيشوای عدالت قابل مشاهده است.

خراسانی با اشاره به بانک صوتی اين نرم‌افزار گفت: اين بخش شامل متن شنيداری خطبه پيامبر(ص) در روز غدير شامل 11 قطعه و بيش از 100 دقيقه، سخنرانی پيرامون اميرالمؤمنين(ع) شامل 6 قطعه و بيش از 55 دقيقه، شعرخوانی در وصف پيشوای عدالت (شامل 6 قطعه و بيش از 65 دقيقه)، مديحه‌سرايی در جشن عيد غدير شامل 13 قطعه و بيش از 60 دقيقه، مديحه‌سرايی در ميلاد مولود کعبه شامل 30 قطعه و بيش از 75 دقيقه و جمعا شامل بيش از 360 دقيقه صوت است.

وی بخش عکس اين نرم‌افزار را شامل 9 تصوير قديمی از نجف اشرف، 35 تصوير از نماهای حرم شريف علوی و 9 تصوير از ضريح مطهر امام علی(ع) معرفی کرد و اظهار کرد: بخش هدايای ناب اين نرم‌افزار شامل 3 نرم‌افزار موبايل، کتاب موبايل، چهل طرح گرافيکی، محافظ صفحه نمايش، پيامک‌های عيد غدير، مسابقه غديريه در قالب فلش و 25 صلوات با لحن‌های مختلف برای آهنگ زنگ موبايل است.

مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» تصريح کرد: در بخش درباره ما به معرفی نرم‌افزار «پيشوای عدالت» و برتری‌های‌ نسخه 1.2 نسبت به نسخ پيشين و نيز معرفی مؤسسه هنر ناب اسلامی پرداخته شده است.

وی درباری مزيت اين نرم‌افزار تأکيد کرد: کليه نماهنگ‌های اين محصول قابليت پخش در دستگاه‌های VCD را دارا است و همچنين کليه بخش‌های شنيداری آن در دستگاه‌های پخش mp3 قابل اجرا بوده و متون اين نرم‌افزار نيز قابل دسترسی و برداشت است. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهيه اين نرم‌افزار به سايت مؤسسه هنر ناب اسلامی مراجعه کنند يا با شماره 09127908987 تماس حاصل کنند.

 

اخبار و مطالب مرتبط با نرم افزار چندرسانه ای «پیشوای عدالت»

تصویر

عنوان مطلب

تاریخ درج

   معرفی نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » - نسخه 1.3

----

    دیگر رسانه ها/ فاطر24: معرفی نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » - نسخه 1.3

14 مهر 1393

    نسخه 1.3 نرم افزار « پیشوای عدالت» تولید و عرضه شد

8 آبان 91

   در دیگر رسانه ها ؛ پایگاه تخصصی حوزه: آشنایی با نرم افزار « پیشوای عدالت »

30 آبان 89

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: نرم‌افزار «پيشوای عدالت»، گنجينه‌ای ارزشمند درباره اميرالمؤمنين(ع)

25 آبان 89

   به مناسبت عید سعید غدیر خم ؛ نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت » آماده تولید با نام و نشان سازمان ها

18 آبان 89

   مدیر مسئول مؤسسه هنر ناب اسلامی با حضور در شبکه قرآن و معارف سیما ، در برنامه اناردانه به معرفی مؤسسه و نرم افزار پیشوای عدالت پرداخت + لینک دانلود فیلم

2 آبان 89

   29 مهر 89 در شبکه قرآن سیما صورت می گیرد: معرفی نرم افزار « پیشوای عدالت » در برنامه اناردانه

29 مهر 89

   تولید بیش از 7500 نسخه از نرم افزار پیشوای عدالت در سراسر کشور برای عید غدیر سال 88

16 آذر 88

   تولید نسخه 1.2 از نرم افزار پیشوای عدالت به مناسبت عید غدیر

3 آذر 88


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.