صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در خبرگزاری های آنلاین >

  
تاریخ درج مطلب: 18 مهر 88
 

خبرگزاری حیات: همراه با نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال؛
نرم افزار چند رسانه ای «دولت اسلامی» در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

 

نرم افزار چند رسانه ای "دولت اسلامی" در سومین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال در معرض بازدید علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار حیات، نرم افزار چند رسانه ای با عنوان "دولت اسلامی" جامع ترین و کامل ترین کاری است که در زمینه دولت های پس از انقلاب اسلامی بویژه دولت نهم انجام شده است.

نسخه ابتدایی این نرم افزار پیش از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم تولید و 40 هزار نسخه آن با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شد.

نسخه دوم این نرم افزار پس از انتخابات ریاست جمهوری طراحی و تولید شد و در این نمایشگاه برای بازدید علاقمندان قرار گرفته است.

بخشی از این نرم افزار به صورت عمومی به بررسی و تحلیل دولت های جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا دولت نهم پرداخته است.
در این نرم افزار بخش هایی با عنوان شهید رجایی به عنوان نماد خدمت گذاری و هفته دولت و شهید باهنر درنظر گرفته شده و بخشی به شهدای خاص دولت ها اختصاص یافته. خصوصا وزرا و معاونین رییس جمهوری که زندگی نامه، وصیت نامه و آلبوم تصاویر آنها در این بخش آمده است.

بخش ویژه نامه عشق دولت یاران بخشی است که شامل 98 صفحه پی دی اف است که در آن دولت های پس از انقلاب تا دولت نهم را به صورت کامل مرور و بررسی کرده است.

نقشه راه بخش دیگری است که درخواست های مقام معظم رهبری از دولت ها را به صورت نموداری و بسیار کامل و به صورت پی دی اف بررسی کرده است.
بخش تماشاخانه قسمت مهم دیگر این نرم افزار است که تعداد 45 قسمت فیلم با کیفیت مناسب است که بخش 9 قسمتی شامل دوره های ریاست جمهوری اول تا نهم به صورت کامل و جامع بررسی شده است.

همچنین مستندهای سفرهای استانی ریاست جمهوری دولت نهم، مستند تنفیذهای ریاست جمهوری، مستند انرژی هسته ای، فیلم مستند سه بعدی ماهواره امید، فیلم مستند ما می توانیم و مستند کلمبیا در کنار سایر محصولات در این بخش قرار گرفته است.

نگارخانه بخش دیگری است که تصاویر ناب و نایابی از کابینه های اوایل انقلاب تا کابینه دولت نهم در آن به همراه تصاویر و عکس های تحلیف ها و تنفیذهای دوره های مختلف ریاست جمهوری در آن آمده است.

در بخش دیگری از این نرم افزار دولت نهم را با ویژگی هایی که یک دولت اسلامی باید داشته باشد بررسی و تحلیل شده است که پنج ویژگی معنوی توحیدی، عزت اسلامی، مدیریت انقلابی ، حکومت مردمی و دولت عدالت محور را در زیر مجموعه هایی شامل بیانات رهبری، جزوات و مقالات، خاطرات کلیپ های موبایل و البوم تصاویر بررسی کرده است.

دولت نهم بخش ویژه ای است که آمار و عملکرد دولت نهم را از روز ابتدایی آغاز کار آن تا روز پایانی را برای مخاطبان خود گردآوری کرده است. البته این اطلاعات به صورت فایل پی دی اف و قابل پرینت است.

کلام رهبری بخش دیگری است که تمامی صحبت های رهبری را از روز اول آغاز به کار دولت نهم را تا نیمه اول اردیبهشت 88 آورده است و در کنار سخنان رهبری به 27 سوال اساسی از دولت نهم پاسخ داده شده است.

این خبر را در منبع اصلی (خبرگزاری حیات) ببینید.

 

اخبار و مطالب مرتبط با نرم افزار چندرسانه ای «دولت اسلامی»


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.