صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > مؤسسه هنر ناب اسلامی در نمایشگاه ها

 
 

یازدهمین نمایشگاه فرهنگی عطر سیب - سال 1392

 

مؤسسه هنر ناب اسلامی با حضور در یازدهمین نمایشگاه عطر سیب (تجهیز هیئت ها ، مساجد و حسینیه های شهر تهران) که در آستانه محرم الحرام سال 1392 شمسی در بوستان بزرگ ولایت برگزار می شود ، به ارائه محصولات چندرسانه ای خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه هنر ناب اسلامی ، یازدهمین نمایشگاه «عطر سیب» با هدف پشتیبانی از هیات‌های مذهبی و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی متناسب با ماه محرم، از 4 تا 13 آبان در بوستان ولایت بر پا شده است که در طی آن محصولات و تجهیزات مورد نیاز هیئات در بخش های فرهنگی و آموزشی ، تبلیغاتی ، صنعتی ، آشپزخانه ای و ... با تخفیف بسیار مناسب ارائه شده و عموم خادمین و محبین اهل بیت علیهم السلام نیز می توانند از آن بازدید و خرید نمایند.

مؤسسه هنر ناب اسلامی پس از حضور در هفتمین نمایشگاه عطر سیب (1388) و ارائه محصولات در دهمین نمایشگاه عطر سیب (1391) ، امسال نیز با حضور در بخش محصولات « فرهنگی و آموزشی » ، دو نرم افزار تخصصی خود در موضوع محرم یعنی « پیشوای عدالت » ؛ ویژه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، و « امر و نهی های آسمانی » ؛ ویژه امر به معروف و نهی از منکر را به همراه هفت عنوان از سایر محصولات خود با حدود 30 % تخفیف ارائه می نماید.


خادمین ارجمند اهل بیت علیهم السلام و عموم علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند از 4 تا 13 آبان 92 از ساعت 9 تا 19 به بزرگراه شهید نواب صفوی ، بوستان ولایت مراجعه نموده و در نخستین سالن (فرهنگی و آموزشی) با حضور در غرفه مؤسسه هنر ناب اسلامی (سومین غرفه ، سمت راست) محصولات مورد نظر خود را تهیه فرمایند.

همچنین جهت هماهنگی بیشتر و با سفارش محصولات مرتبط با محرم با تخفیف ویژه ، به نام هیئت خود می توانید با شماره 09127908987 تماس حاصل فرمایید.

 

 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.