صفحه اصلی > محصولات و خدمات مؤسسه > نرم افزار های چندرسانه ای >

 
 

نرم افزار چندرسانه ای « امر و نهی های آسمانی »

 

نرم افزار چند رسانه ای « امر و نهی های آسمانی » نخستین نرم افزاری است که به صورت تخصصی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر - این دو فریضه مهم و دو فرع دین که متاسفانه کمتر مورد توجه واقع می شوند - پرداخته است. این محصول با تکیه بر جذابیت های بصری و محتوایی و تنوع قالب ها با رویکرد جلب نظر مخاطب عام، در اسفندماه 1388 در مؤسسه فرهنگی دیجیتال « هنر ناب اسلامی » تهیه و تولید شده است.

نسخه 1.1 این نرم افزار با ارتقاء ها و افزوده های قابل توجهی در تیرماه 89 تولید شد و نسخه 1.2 آن در تیرماه 1394 تهیه و عرضه می شود.

بخش های اصلی این محصول ارزشمند به این شرح است:

1- خواندنی ها (قالب: متن) : شامل کتب و مقالاتی با 9 دسته بندی در موضوعات ‌امر به ‌معروف ‌و نهی ‌از منکر ‌در قرآن، احادیث، ادیان، جامعه ، حکومت ، فلسفه، روش ها و ... (بیش از 75 کتاب و مقاله)

2- تماشاخانه (قالب: فیلم (VCD)) : شامل 8 قطعه فیلم و نماهنگ تحت عناوین احکـام امـر به معـروف و نهـی از منـکر، احرام سرخ (فلسفه قیام عاشورا)، مهم‌ترین معروف‌ها (در بیان رهبر انقلاب)، « امر به معروف » چیست؟ (علامه جوادی آملی)، اقـم صـلاتک ( نمـازت را بخــوان)، چرا از « نهی از منکر » ناراحت می شویم؟!، خواهرم! ای دختـر ایران زمیـن! ( مرحوم آغاسی) و برچسب‌های ذهن من

3- شنیدنی ها (قالب: صوت (mp3)) : شامل ‌آیات ‌در این ‌باره با ترجمه ‌گویا (20 آیه)، سخنرانی ها (11 قطعه، جمعا 600 دقیقه)، آواهنگ هایی از امام خامنه ای (14 قطعه)، سرودها (6 قطعه) ، اشعار مرحوم آغاسی (5 قطعه)

4- بخش همراه (قالب: فایل های ویژه موبایل) : شامل ‌کتاب‌ موبایل(40 کتاب Java)، نرم‌افزار موبایل (12برنامه Java)، تم (17تم)، والپیپر موبایل (200 طرح)، نماهنگ(6 کلیپ 3GP)، کلیپ صوتی (14 مورد mp3)، زنگ موبایل (25 عدد mp3) و پیامک

5-  بازی و سرگرمی (قالب: بازی) : شامل بازی ‌« معدن ‌خوبی‌ها » (بازی برگزیده مسابقات رسانه های عاشورایی)، بازی «مسیر درست » ، جورچین « ‌‌امر و نهی‌های ‌آسمانی » و جورچین اسلامی برای موبایل

6- شهدای این راه (قالب: متن و عکس) : شامل معـرفی ، زندگی نـامه ، خاطـرات، وصیـت نامه ، ماجـرای شهـادت و برخی تصـاویر 37 تن از شهـدای مظلـوم امـر به معـروف و نهـی از منـکر

7- قاب تصاویر (قالب: تصویر) : شامل تصاویری از آیات مرتبط (20 آیه با 6 ترجمه)، پیامهای امر به معروف (54 طرح)، شهدای این‌راه (120 تصویر)، مصادیق معروف و منکر (48 طرح)، طرح هایی برای تبلیغ حجاب (60 طرح)

8- خانه های اینترنتی (قالب: سایت و وبلاگ (HTML)) : شامل معرفی 24 وب سایت تخصصی و 31 وبلاگ ویژه امر به معروف و نهی از منکر به منظور فرهنگ سازی  و دست یابی به منابع به روز شونده

9- هدایای ناب (قالب: گوناگون) : شامل نرم افزار محاسبه نفس ، والپیرهایی برای رایانه ( 35 طرح)، محافظ صفحه‌نمایش (اسکرین سیور)

10- درباره ما (قالب: متن) : شامل معرفی نرم افزار « امر و نهی های آسمانی » ، برتری های نسخه 1/2 بر نسخ پیشین و مروری اجمالی بر تولیدات مؤسسه هنر ناب اسلامی

کلیه نماهنگ های این محصول قابلیت پخش در دستگاه های VCD را دارا می باشد. همچنین کلیه بخش های شنیداری آن در دستگاه های پخش mp3 قابل اجرا بوده و متون این نرم افزار نیز قابل دسترسی و برداشت (انتخاب ، کپی و پیست ) می باشند.

 

نرم افزار برگزيده در پنجمين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال (1390)

در پنجمين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال ، نرم افزار چندرسانه اي « امر و نهي هاي آسماني » در عنوان بهترين نرم افزار ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر برگزيده شد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه هنر ناب اسلامي ، نرم افزار چندرسانه اي « امر و نهي هاي آسماني » تنها نرم افزار چندرسانه اي بود كه از ميان شش نامزد مرحله داوري در عنوان « ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر » مورد تقدير هيئت داوران بخش نرم افزارهاي رسانه اي پنجمين جشنواره بين المللي رسانه هاي ديجيتال قرار گرفته و شايسته تقدير شناخته شد.
 

در مراسم اختتاميه اين جشنواره كه روز پنجشنبه 21 مهر 1390 در مصلاي تهران برگزار شد ، ضمن اعلام اين عنوان لوح تقدير ويژه جشنواره به مؤسسه فرهنگي ديجيتال « هنر ناب اسلامي » اهدا گرديد.

متن لوح ويژه جشنواره

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي
مركز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال

 

هو البديع السماوات و الارض               در ازل پرتو حسنت ز تجلي دم زد

مدير محترم مؤسسه فرهنگي ديجيتال هنر ناب اسلامي

عالم تجلي زيبايي هاي اراده اوست
و انسان را به روح خود از آن اراده سهمي بخشيد و آدمي به طفيل خليفة اللهي در عرصه دانايي و آگاهي خوش درخشيد،
آفرينش، عصاره  آن وديعه بي بديل است و آن چه شما به منصه ظهور رسانديد از آن قبيل

نرم افزار امر و نهي هاي آسماني در عداد بهترين آثار قلمداد گرديد و در بخش نرم افزار هاي رسانه اي به عنوان بهترين اثر ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر شايسته تقدير شناخته شد.

اين عنوان مطنطن ، اگر كسوت استمرار بپوشد از زمزم عنايت حق تا هميشه زلال معرفت مي نوشد.

ان شاء الله اين افتخار بر شما ارزاني و قدرداني ره توشه اين مسير نوراني

 

عيسي زارع پور
رئيس مركز توسعه فناوری‌ اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال

 

نرم افزار برگزيده « اولين جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال مشهد مقدس » - زمستان 1391

در اين جشنواره كه توسط سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد و فرهنگسراي فنآوري و رسانه در زمستان 1391 برگزار گرديد ، نرم افزار چندرسانه اي « امر و نهي هاي آسماني » موفق شد عنوان نرم افزار برگزيده را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه هنر ناب اسلامي ، اولين جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال مشهد مقدس ، ويژه اهالي فرهنگ و رسانه با موضوع رسانه و فرهنگ شهروندي در قالبهاي وبلاگ، وبسايت، پادكست، نرم افزار موبايل و نرم افزار چند رسانه اي در زمستان 1391 برگزار شد.
 

مراسم اختتاميه جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال روز شنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۲ در سالن همايش فرهنگسراي فناوري و رسانه مشهد برگزار شد و طي آن نرم افزار امر و نهي هاي آسماني از مؤسسه هنر ناب اسلامي ، موفق به كسب عنوان برتر در بخش نرم افزارهاي چندرسانه اي گرديد.

بر اين اساس تنديس جشنواره ، لوح تقدير ، تأييديه و هدايايي به آثار برتر تعلق گرفت كه متن تقدير و تاييديه نرم افزار امر و نهي هاي آسماني به شرح زير مي باشد.

متن لوح تقدير و سپاس

بسمه تعالي

فرهيخته ارجمند ، جناب آقاي محمد خراساني زاده

امروزه نقش بي بديل رسانه ها در شكل دهي و هدايت افكار عمومي و جريان سازي رويدادهاي مختلف بر كسي پوشيده نيست ، شايد تا چندي پيش محوري ترين نقشي كه براي رسانه هاي متصور بود ، صرفا اطلاع رساني از رويدادهاي عيني و واقعي بود ، اما در حال حاضر رسانه ها از يك ابزار اطلاع رساني محض به يك ابزار هدايتگر و بحران زا يا بحران كاه تبديل شده است و اثرگذاري رسانه ها در باروري و تحقق اهداف از پيش تعيين شده ، به مراتب بيش از سلاح آتشين است.

بي شك در آينده رسانه هاي ديجيتال مهمترين بستر انتقال مفاهيم انقلاب خواهد بود. اين حوزه در زماني نه چندان دور تمام شئون فرهنگي را تحت تاثير خود قرار خواهد داد، اين نكته بر همگان روشن است كه رسانه هاي ديجيتال يك فرصت براي انقلاب اسلامي است.

از آن جا كه جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال با هدف شناسايي فعالان و نخبگان اين عرصه برگزار گرديده است ، اين لوح سپاس به رسم يادبود و به پاس قدرداني از حضور فعالانه جناب عالي در اولين جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال به حضور تقديم مي گردد.

با آرزوي توفيق روز افزون جناب عالي در عرصه هاي مختلف فرهنگي.

علي اكبر عصارنيا

مدير عامل سازمان فرهنگي تفريحي مشهد

متن گواهي و تأييديه

بسمه تعالي

فرهنگسراي فنآوري و رسانه - اولين جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال - 21/2/1392

توليدكننده محترم

بدين وسيله گواهي مي شود نرم افزار چند رسانه اي امر و نهي هاي آسماني در اولين جشنواره توليدات رسانه هاي ديجيتال مشهد ، شركت كرده و حائز رتبه برتر در بخش نرم افزار گرديده است.

با آرزوي توفيق روز افزون براي تمامي فعالين آن مجموعه

علي اكبر عصارنيا

مدير عامل سازمان فرهنگي تفريحي مشهد

 

برتری های نسخه 1.2 بر نسخه های پیشین

در این بخش برتری ها و ارتقاء های نرم افزار امر و نهی های آسمانی ، نسخه 1.2 بر دو ویرایش پیشین آن را مورد بررسی قرار می دهیم:

برتری های نسخه 1.2 بر نسخه 1.1

نسخه 1.2 این نرم افزار در تیرماه 1394 تولید و عرضه شد که مهمترین ارتقاء ها و برتری های آن نسبت به نسخه 1.1 عبارتند از:

1- تکمیل و ارتقاء بسیار ارزنده در بخش شهدای امر به معروف و نهی از منکر؛ کلیه 16 شهید موجود در نسخه قبلی با ویرایش متن، افزودن متون ، افزودن تصاویر و رفع ایرادات بسیار کاملتر معرفی شدند و 21 شهید بزرگوار دیگر در این عرصه از جمله شهیدان علی خلیلی و مسعود مددخانی (که در سال 93 به شهادت رسیدند) نیز به آنان افزوده شده و تعداد « شهدای این راه » در نرم افزار به 37 عدد رسید و ساختار این بخش به طور کامل تغییر یافت.

2- در بخش قاب تصاویر ، قسمتی تحت عنوان تصاویر شهید علی خلیلی با 40 عکس و طرح گرافیکی اضافه شد.

3- 62 قطعه عکس به تصاویر شهدای امر به معروف در بخش قاب تصاویر (و نیز بخش شهدای این راه) اضافه گردید.

4- تغییر ساختار بخش خانه های اینترنتی و به روزآوری و معرفی سایت ها و وبلاگ های جدید به طوری که تعداد سایت های تخصصی امر به معروف، پس از حذف سایت های غیر فعال و افزودن پایگاه های جدید، از 9 به 24 و تعداد وبلاگ های تخصصی این حوزه از 16 به 31 عدد رسید.

5- افزودن 4 نماهنگ بسیار زیبا تحت عناوین «احرام سرخ (فلسفه قیام عاشورا) »، « مهم‌ترین معروف‌ها (در بیان رهبر انقلاب در تاریخ 94/1/1)» ، « امر به معروف چیست؟ (علامه جوادی آملی)» و « برچسب‌های ذهن من»

6- ویرایش مجدد کلیه نماهنگ های قبلی نرم افزار که سبب ارتقاء چشمگیر کیفیت آن ها شد و نیز طراحی منوی جدید و متفاوت برای بهره گیری از فیلم ها در دستگاه های پخش VCD

7- افزودن متن کامل « قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر » که در بهار سال 1394 در مجلس شورای اسلامی تصویب و برای اجرا ابلاغ گردید، به قسمت نقش حکومت اسلامی در فریضه در بخش خواندنی ها

8- افزودن « نرم افزار محاسبه نفس » جهت استفاده از طریق رایانه به بخش هدایای ناب

9- رفع مشکل مینیمایز (خروج موقت) نرم افزار در ویندوز 7 به بالا که پس از بازگشت از خروج موقت در برخی از سیستم عامل های مذکور با ایراد همراه می شد.

10- افزودن پرسش از اطمینان کاربر هنگام خروج از نرم افزار.

11- تعبیه دکمه خروج در 2 بازی در بخش بازی و سرگرمی

12- تغییر طرح گرافیکی جلد و نقش لوح فشرده و طراحی برخی صفحات نرم افزار

13- به روز رسانی و تکمیل بخش درباره ما و افزودن قسمت « عناوین و مقام های کسب شده » به آن

14- رفع برخی ایرادات فنی و محتوایی

15- و برخی ارتقاء ها و افزوده های جزئی دیگر

 

برتری های نسخه 1.1 بر نسخه نخست

برخی از مهمترین ارتقاء های این نسخه نسبت به نسخه نخست عبارتند از:

1 - افزودن بخش « کتابخانه امر به معروف و نهی از منکر » مشتمل بر متن کامل 7 کتاب در این زمینه و کتابشناسی 256 کتاب تخصصی و معرفی 27 پایان نامه تخصصی به قسمت « خواندنی ها »

2- افزودن قطعه فیلم « چرا از نهی از منکر ناراحت می شویم » بر گرفته از فیلم سینمایی کتاب قانون به قسمت « تماشاخانه »

3- افزودن نماهنگ « به کار بگو وقت نماز است » به قسمت « تماشاخانه »

4- تدوین مجدد نماهنگ « اقم صلاتک » در قسمت « تماشاخانه » با کیفیت عالی و افزودن بخشی ویژه شخصیت سارا و نیز زیر نویس کامل این نماهنگ.

5- اضافه شدن تعداد بسیار زیادی از مقالات به قسمت « خواندنی ها » بدین ترتیب: 2 مقاله به بخش « امر به معروف در قرآن » ، 9 مقاله به بخش « در رفتار و گفتار اهل بیت (ع) » ، 4 مقاله به بخش « سایر ادیان و اقوام » ، 3 مقاله به بخش « در دیدگاه علما ، بزرگان و اندیشمندان » ، 2 مقاله به بخش « فلسفه و ضرورت » ، 6 مقاله به بخش « شرایط ، ویژگی ها و روش ها » ، 5 مقاله به بخش « نقش حکومت اسلامی » و 4 مقاله به بخش « جایگاه اجتماعی » افزوده گردید.

6- افزودن 9 آیه به همراه نام سوره و عدد آیه و ترجمه فارسی گویا به بخش « آیات قرآن درباره امر به معروف » در قسمت « شنیدنی ها »

7- افزودن تصویر 9 آیه به همراه 6 ترجمه به بخش « آیات قرآن درباره امر به معروف » در قسمت « قاب تصاویر »

8- اضافه کردن 22 تصویر و طرح به بخش « پیام های امر به معروف و نهی از منکر » در قسمت « قاب تصاویر »

9- قرار دادن 20 تصویر جدید در بخش « مصادیق معروف و منکر » در قسمت « قاب تصاویر »

10- افزودن 25 تصویر به بخش « طرح هایی پیرامون حجاب اسلامی » در قسمت « قاب تصاویر »

11- ارتقاء نرم افزار «فیلترینگ خانگی اینترنت » از نسخه 1 به نسخه 1.5 در قسمت « هدایای ناب » و افزودن صفحه ای ویژه جهت توضیح و معرفی نرم افزار و امکان دسترسی به راهنمای آن پیش از نصب.

12- افزودن بیش از 15 تصویر به محافظ صفحه نمایش ( اسکرین سیور ) در قسمت « هدایای ناب »

13- اضافه نمودن 6 کتاب موبایل تخصصی پیرامون امر به معروف و نهی از منکر به بخش « کتاب های دیجیتالی موبایل » در قسمت « بخش همراه » و ایجاد تفاوت رنگ میان کتاب های تخصصی امر به معروف (ده مورد) با سایر کتب موبایل

14- افزودن سه کلیپ موبایل به بخش «کلیپ های تصویری موبایل» در قسمت « بخش همراه » و بهینه سازی این بخش

15- طراحی جلد بسته بندی جدید برای محصول شامل توضیح بخش های نرم افزار

16- به روز رسانی قسمت «درباره ما» و افزودن بخش « برتری های نسخه 1.1 بر نسخه نخست » به آن

17- و برخی تغییرات جزئی دیگر

 

حق امتیاز این نرم افزار چندرسانه ای متعلق به مؤسسه فرهنگی دیجیتال « هنر ناب اسلامی » بوده و کلیه مراحل تولید آن نیز در همین مؤسسه صورت پذیرفته است. جهـت تهیـه محصـولات و یـا سفـارش تولیـد آن هـا با نـام و نشـان سـازمان خـود می توانیـد با شمـاره 09127908987 تمـاس بگیرید.

 

اخبار و مطالب مرتبط با نرم افزار چندرسانه ای «امر و نهی های آسمانی»

تصویر

عنوان مطلب

تاریخ درج

   معرفی نرم افزار چندرسانه ای « امر نهی های آسمانی »

----

   نرم افزار برگزیده در پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال (1390)

----

    نرم افزار برگزیده « اولین جشنواره تولیدات رسانه های دیجیتال مشهد مقدس » 1391

----

   نسخه 1.2 نرم افزار امر و نهی های آسمانی تولید و عرضه شد.

30 تیر 1394

   توزیع نرم افزار امر و نهی های آسمانی در همایش امر به معروف و نهی از منکر شرق استان گلستان

20 فروردین 1394

   توزیع نرم افزار امر و نهی های آسمانی در یادواره شهدای امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان فردوس

30 دی 1393

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: نسخه 1.2 نرم‌افزار امر و نهی‌های آسمانی تولید شد  

21 دی 1393

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: نرم‌افزار «امر و نهی‌های آسمانی» همراه با معرفی 16 شهید امر به معروف 

11 بهمن 1392

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا : انتشار نخستين نرم‌افزار تخصصی امر به معروف و نهی از منكر  

10 شهریور 1392

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: پيام‌های امر به معروف و نهی‌ از منكر در نرم‌افزار «امر و نهی‌های آسمانی»

5 اسفند 1391

   در سایت ها و وبلاگ ها:
تریبون مستضعفین: معرفی نرم‌افزار: «امر و نهی آسمانی»

3 شهریور 1390

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری رسا:
نرم افزار امر و نهی های آسمانی به روز و عرضه می‌شود

11 دی 89

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا:
مدير مؤسسه «هنر ناب اسلامی» از توليد و انتشار نرم‌افزار «امر و نهی‌های آسمانی» به همت اين مؤسسه خبر داد.

24 آبان 89

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: درنمايشگاه رسانه‌های ديجيتالی لرستان؛ نرم‌افزار قرآنی امر و نهی‌های آسمانی ‌عرضه می‌شود

11 مرداد 89

    تولید نسخه 1.1 نرم افزار چندرسانه ای « امر و نهی های آسمانی »

14 تیر 89

   نخستین نرم افزار تخصصی امر به معروف و نهی از منکر با عنوان « امر و نهی های آسمانی » در مؤسسه هنر ناب اسلامی تولید و عرضه گردید.

2 اردیبهشت 89


 

مطالب مرتبط؛ نرم افزارهای تولید شده در مؤسسه هنر ناب اسلامی

تصویر

عنوان و توضیح نرم افزار

نسخه

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای پیامبران »
ویژه امام‌المرسلین،حضرت محمدمصطفی(ص)

1.1

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای عدالت »
ویژه امیرالمؤمنین ، حضرت امام علی (ع)

1.3

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای شهادت »
ویژه حضرت اباعبدالله الحسین (ع)

1.2

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای صداقت »
ویژه حضرت امام جعفر صادق (ع)

2.1

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوای اکنون »
ویژه حضرت امام زمان (عج)

2

   نرم افزار چندرسانه ای « پیشوایان مهربان »
مجموعه سرودهای فیتیله ای درباره چهارده معصوم (ع) در قالب های گوناگون

1.1

   نرم افزار چندرسانه ای « امر و نهی های آسمانی »
نخستین نرم افزار تخصصی امر به معروف و نهی از منکر

1.1

   نرم افزار چندرسانه ای « سال سی »
ویژه سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

1

   نرم افزار چندرسانه ای « انقلابی ها »
ویژه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران - نسخه ارتقاء یافته نرم افزار سال سی

2.2

   نرم افزار چندرسانه ای « مردمان دین سالار »
ویژه روز جمهوری اسلامی ایران

1.1

   نرم افزار چندرسانه ای « دولت اسلامی »
ویژه دولت های جمهوری اسلامی ایران

2


 

مطالب مرتبط ؛ آخرین اخبار مؤسسه هنر ناب اسلامی

تصویر

عنوان خبر

تاریخ

   نسخه 1.2 نرم افزار امر و نهی های آسمانی تولید و عرضه شد.

30 تیر 1394

   توزیع نرم افزار امر و نهی های آسمانی در همایش امر به معروف و نهی از منکر شرق استان گلستان

20 فروردین 1394

    نرم افزار چندرسانه ای « انقلابی ها » نسخه 2.2 به مناسبت دهه مبارک فجر توزیع می شود.

14 بهمن 1393

   توزیع نرم افزار امر و نهی های آسمانی در یادواره شهدای امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان فردوس

30 دی 1393

   مؤسسه هنر ناب اسلامی با توزیع ویژه نرم افزار "پیشوای پیامبران" به پویش جهانی عشاق محمد (ص) پیوست

28 دی 1393

   پروانه نشر دیجیتال مؤسسه هنر ناب اسلامی برای سومین بار تمدید شد.

27 دی 1393

   تقدیر از مؤسسه هنر ناب اسلامی در همایش ملی علمداران بصیرت برای تولیدات دیجیتال مرتبط با حماسه نهم دی

11 دی 1393

   اخذ پروانه انتشار نرم افزار « کتاب معجز نشان » توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی

28 آبان 1393

   تغییر شماره تماس مؤسسه هنر ناب اسلامی و دیگر راه های ارتباطی

26 شهریور 1393

   تولید ویدئوگرافیک و نرم افزار چند رسانه ای « معرفی سازمان بازرسی کل کشور » در مؤسسه

10 تیر 1393

   نسخه 1.1 نرم افزار « مردمان دین سالار » ویژه روز جمهوری اسلامی تولید شد

26 اسفند 1392

   معرفی مفصل فعالیت های مؤسسه هنر ناب اسلامی در مصاحبه با سایت شبکه جوانان رضوی (شجر)

1 بهمن 1392

   تولید نسخه دوم نرم افزار « پیشوای اکنون » در قالب یک DVD

30 خرداد 1392

   کسب عنوان نرم افزار برگزیده « اولین جشنواره تولیدات رسانه های دیجیتال مشهد مقدس » توسط نرم افزار امر و نهی های آسمانی + اسامی برگزیدگان

1 خرداد 1392

   بازخوانی اخراج و حذف سایت مؤسسه هنر ناب اسلامی از سرور کانادایی به خاطر بازی « شلیک به مرتد » + اسناد

22 اردیبهشت 1392

   دریافت مجوز انتشار سه عنوان از نرم افزارهای شرکت آفتاب هشت توسط مؤسسه هنر ناب اسلامی

28 فروردین 1392

   با فرا رسیدن ماه محرم ، نسخه 1.2 نرم افزار « پیشوای شهادت» تولید و عرضه گردید

1 آذر 1391

   دریافت « گواهی تأیید فنی نرم افزار » از شورای عالی انفورماتیک ، برای کلیه نرم افزارهای مؤسسه هنر ناب اسلامی

27 مهر 1391

   بازی فلش « شلیک به مرتد » در واکنش به اهانت شاهین نجفی به امام نقی علیه السلام تولید شد+ امکان دانلود

5 خرداد 1391

   در پنجمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، نرم افزار « امر و نهی های آسمانی » برگزیده شد.

22 مهر 1390

   تشکر بخش امر به معروف دیجیتال از سایت هنر ناب اسلامی

20 مهر 1390


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.